Učitelé Kung Fu

Slawomir Milczarek

Slawomir Milczarek kungfu

Bojová umění začal cvičit v roce 1979, bylo to nejdřív jiu jitsu a wing chun kung fu.Od roku 1985 do současnosti cvičí styl Qi Xing Tang Lang Quan (box kudlanky sedmi hvězd). Od roku 1991 je prezidentem a hlavním učitelem v Polské společnosti kung fu kudlanky. V roce 1993 při návštěvě Jinanu v Číně byl přijat jako osobní student mistra Yu Tian Chenga. Pod jeho vedením studoval styl kudlanky až do mistrovi náhlé smrti v roce 2004. Od té doby až do současnosti pokračuje ve studiu pod vedením mistrova bratra Yu Tian Lu a jeho nejstaršího žáka shixiong Liu Xianming. Mimo styl kudlanky studoval také v Číně vnitřní styl Yang taiji jednak pod vedením svého učitele kudlanky v Yantai a také pod vedením mistra Feng Gulong v Šanghaji a dále styl Xingyiquan pod vedením mistra Yang Chengde.

Mimo Polsko vyučuje styl kudlanky v rámci několika škol ve Finsku. Slawomir Milczarek publikoval velké množství článků o tradičním kung fu v domácích i zahraničních časopisech věnovaných bojovým uměním.

Mistr Yu Tian Lu

Mistr Yu Tian Lu Kung FuJeden z posledních mistrů 7.generace kudlanky sedmi hvězd v Číně, přímý žák mistra Lin Jing Shan, kung fu bratr mistra Yu Hai, známého herce kung fu filmů a tvůrce moderní kudlanky.Mistr Yu Tianlu je uznáván v provincii Shandong pro své neopakovatelné mistrovství v předvádění forem.Po smrti svého bratra mistra Yu Tian Cheng v roce 2004, je hlavním učitelem ve wu guan (v bojové škole) kudlanky sedmi hvězd v Yantai spolu s dalším vynikajícím mistrem Liu Xian Ming, nejstarším studentem mistra Yu Tian Cheng.

 

 

Petr Kreml

DSC 0172Bojová umění začal cvičit v roce 1983, bylo to nejdříve karate, krátce také judo a posléze to byly již jen styly severního kung fu  jako severní shaolin,  orlí spár (fan zi ying zhao) a hlavně Qi Xing Tang Lang Quan (kudlanka sedmi hvězd). V roce 2003 zakladá v Brně soukromou kung fu školu. Od roku 2009 pokračuje ve studiu a výuce již jen jednoho stylu, a to sice kudlanky sedmi hvězd pod osobním vedením Sifu Slawomira Milczareka z Varšavy, včetně studia a výuky tradičního volného boje.V letech 2012 a 2013 studoval styl čínského boxu kudlanky sedmi hvězd přímo pod osobním vedením velmistra Yu Tianlu v Číně ("kung fu strýčka" Slawomira Milczareka Shifu), ve městě Yantai, v provincii Shandong, v oblasti, kde se styl narodil a po staletí rozvíjel.Na počátku roku 2014 dokončil kompletní studium systému ručních, zbraňových a sparingových forem kudlanky sedmi hvězd rodiny Yu. Od roku 2017 se také intenzivně věnuje studiu systému Yang taiji v HME international Sifu Adama Miznera.

 

Copyright © 2015 Tang lang Kung Fu Brno. Všechna práva vyhrazena.
Webdesign by Designit - Webdesign Brno